letft Anasayfa

Gelecek İçin …

Sertifika ve Lisanslarımız 
Exitcom bütün faaliyet süreçlerine entegre ettiği ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 15713 yönetim sistemleriyle de çevreye, insana, bilgi güvenliğine ve kaliteye verdiği önemi göstermektedir.

iso9-1 Anasayfa
iso14 Anasayfa
ohsas-1 Anasayfa
15 Anasayfa
27 Anasayfa
cropped-TÜMAKÜDERLOGO-1 Anasayfa
logo-01 Anasayfa
Elday-logo Anasayfa
lasder-logo-300x100 Anasayfa
logo Anasayfa
tap_logo_light Anasayfa

Türkiye Partneri Olduğumuz Kurumlar

t-c-bilim-sanayi-ve-teknoloji-bakanligi-logo5_freelogovectors.net_ Anasayfa
renkli_turuncu-300x252 Anasayfa

Sıfır Atık Projesi

 

“Sıfır Atık”, israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atığın miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan atık önleme yaklaşımı olarak tanımlanan bir hedeftir. Yıllar boyu geniş toplama sistemleri ve çevreye verdiği önemle öne çıkan Exitcom %98’e varan geri kazanım oranları ve sürekli yenilenen teknolojisi ile, gerek atıklarının başka sektörlerde hammadde olarak kullanılması amacıyla oluşturulan “Materials Marketplace” platformuna üye olarak geri kazanım oranlarını daha da yükselterek 0 atık projesine katkıda bulunmaktadır.

Atık Toplama

Exitcom Türkiye genelinde çalıştığı belediyeler, elektronik marketler ve market zincirleri ile 2003 yılından beri son kullanıcının atıklarına ulaşmak için toplama sistemleri oluşturmuştur

Atık Gönder